1. Kas yra Bajoriškas Verslas Be Rizikos?

Bajoriškas Verslas Be Rizikos – tai būdas užsidirbti bendraujant su žmonėmis. Dalinatės informacija apie papildomas ir/ar pasyviąsias pajamas, Verslo Be Rizikos galimybes ir/ar aukščiausios kokybės kasdienio vartojimo produktus (sveikatinimosi, asmens ir odos priežiūros, namų prižiūros, svorio mažinimo), ir kiekvieną mėnesį Jums už tai atlyginama. Įsitraukti gali bet kas, nes nereikia didesnių finansinių investicijų. Tereikia noro užsitikrinti saugią ateitį. Ekonomistai šią pelningą veiklą apibūdina „tinklinės rinkodaros“,  „tinklinio marketingo“ bei „daugiapakopės rinkodaros“ terminais.

2. Ar tai ne piramidė? Ar nebūsiu apmautas?

Žinoma, kad ne, tačiau šį klausimą išgirstu dažnai. Dauguma lietuvių dar nežino, kas yra tinklinė rinkodara, todėl į ši paprastą uždarbio būdą žiūri labai atsargiai. Atsargumas išgaruoja su pirmaisiais mėnesiniais užmokesčiais, gaunamais už paprasčiausią dalinimąsi informacija apie kokybišką gyvenimą.  

Mano nuomone, tikrosios piramidės – tai valstybinės įstaigos, kurias valdo išlepintos biurokratų viršūnėlės bei korporacijos. Pasak JAV multimilijardieriaus Donaldo Trumpo, „piramidės yra kuriamos ne tinklinės rinkodaros versle, o korporacijose, kur viską valdo ir pasiima vienas žmogus, o kiti jam tarnauja“. Tinklinėje rinkodaroje, kai atstovaujama patikimai kompanijai, laimi visi, nes kiekvienas uždirba sau ir savo partneriams.

3. Ar turėsiu pardavinėti prekes?

Pardavinėti nebūtina. Jums tereiks informuoti apie aukščiausios kokybės kasdienio vartojimo produktų naudą, o produktai Jūsų sukurtu žmonių tinklu judės patys. Žmonės nemėgsta prekes tiesiogiai brukančių pardavėjų, tačiau vertina pažįstamo žmogaus rekomendacijas. Taigi ši veikla idealiai tinka bendruomenių ir įvairių žmonių grupių lyderiams.

4. Kokią sumą patartina investuoti pradedant Verslą Be Rizikos?

Tai priklauso nuo Jūsų užmojų. Vieni į tinklinę rinkodarą žiūri kaip į smagų ir pelningą hobį, leidžiantį užsidirbti „antrą atlyginimą“. Kiti gi šiai veiklai atsideda 100 % ir seka pavyzdžiu lyderių, šiame versle uždirbusių milijonus. Kryptinga veikla šie lyderiai sukūrė partnerių tinklus, leidusius pasitraukti iš  darbo ar amato ir generuojančius didžiules pasyviąsias pajamas. Neskubėkite investuoti didelių pinigų – pradėkite pamažu ir pasirinkite sau tinkamą kelią. Išsamiau apie visa tai papasakosiu nemokamos konsultacijos metu.

5. Ar tai užims daug laiko?

Ne. Kokybiškam gyvenimui reikia ne tik pinigų, bet ir laisvo laiko. Priešingai nei tradiciniai verslininkai ir samdomi darbuotojai, Jūs galėsite turėti ir vieną, ir kitą. Tinklinei rinkodarai skirdami viso labo 8 – 16 valandų per savaitę, kiekvieną mėnesį ilgainiui uždirbsite po kelis tūkstančius litų. Plečiantis Jūsų tinklui ir tobulėjant Jūsų įgūdžiams, gausite vis daugiau pasyviųjų pajamų investuodami vis mažiau laiko.

6. Ar tai legalu?

Žinoma. Tarptautinė ir pasaulinę reputaciją turinti kompanija veiklą Lietuvoje pradėjo 2006-aisiais metais. Plačiau apie kompanijos GNLD ištakas, turtingą istoriją, sėkmingą augimą ir nepriekaištingą reputaciją skaitykite čia.

7. Ar svarbus mano išsilavinimas, amžius, gyvenamoji vieta?

Ne. Ir tai yra nuostabu. Tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje žmonės kasdien diskriminuojami dėl formalaus išsilavinimo ir amžiaus, jau nekalbant apie pajamų skirtumus tarp didmiesčių ir provincijos gyventojų. Tinklinėje rinkodaroje visa tai neturi reikšmės. Čia žmogaus pajamas lemia ne tuščios etiketės, o patikimumas, ryžtas gyventi geriau ir mokėjimas bendrauti su žmonėmis. Todėl mažo miestelio mokytoja gali uždirbti daugiau už universiteto profesorių, smulkus ūkininkas – daugiau už diplomais apsikarsčiusį teisininką ir t.t.

8. Ką mano milijonierių mokytoju vadinamas Robertas Kijosakis (Robert Kiyosaki) apie tinklinę rinkodarą?

“Jeigu galėčiau viską daryti iš naujo, tikrai vietoj senojo verslo modelio imčiausi kurti ir plėtoti tinklinės rinkodaros verslą.

Tinklinė rinkodara suteikia žmonėms galimybę, kuri yra mažai rizikinga ir reikalauja mažų investicijų, susikurti pelningą verslą ir praturtėti” –  Robert Kiyosaki.

Turite papildomų klausimų?