Nebūtų reikalo rašyti skilties „Apie mane“, jei aš nebūčiau toks pats kaip ir Jūs. Patyręs rimtų gyvenimo smūgių ir atsidūręs kryžkelėje, šiaip ne taip išsikapsčiau, o šiandien esu laimingas bei klestintis žmogus, kaimietis, verslininkas ir nuolatinis poilsiautojas. Žinau, jog daugelį Jūsų į šią svetainę atviliojo man gerai pažįstamas klausimas – kaip užsitikrinti saugią ateitį, kai aplinkui vien nepriteklius ir pesimizmas?

Smūgis

Iki 1997-ųjų už nedidelę algą ištikimai tarnavau tėvynės teisėsaugos organuose. Už pavyzdinį atsidavimą valstybės reikalams 1996 m. susilaukiau asmeninės tuometinio Lietuvos Prezidento Brazausko padėkos. Tačiau netrukus be jokios priežasties iš darbo buvau išmestas kaip musė iš barščių.

Istorija kažkur girdėta? Kol netapsite savo gyvenimo šeimininkais ir nepradėsite dirbti ir uždirbti sau, toks likimas grės ir Jums. Jei ir pavyks išsaugoti darbo vietą, tarnaudami kitiems kokybiško gyvenimo nesusikursite, pinigų ir laiko visuomet trūks. Tačiau kaip tapti savo gyvenimo šeimininku, kai nieko neturi, o gyvenimas negailestingai smūgiuoja tai iš kairės, tai ir dešinės?

Atsakas

Kaip mėgstu sakyti, iki man lemtingų 1997-ųjų buvau kaunietis, o tuomet tapau kaimiečiu. Būdamas bedarbis įtikinau žmoną Kamilę mauti gyventi į tuomet dar apleistą sodybą Slabados kaime, Ukmergės rajone. Taip neturėdami jokio supratimo apie verslą ėmėme plėtoti „kaimo turizmą“.

Kaimo turizmas mane pastatė ant kojų, tačiau šiandien pinigus uždirbu kitoje srityje, į kurią siūlau žengti ir Jums.

Beje, ką manote, dėl ko žmonės imasi verslo? Dėl geresnio gyvenimo. Ir sveikinu kiekvieną, kuris nori pradėti nuosavą verslą, tačiau primenu, jog steigdami tradicinį verslą, turėsite daug investuoti, susidursite su didžiule nesėkmės rizika, o dirbsite daugiau nei dirbate dabar. Aš atradau kitą kelią, kurį vadinu Bajorišku Verslu Be Rizikos.

Tobulėjimas

Nors esu Rimvydas Bajorinas, tik pastaraisiais metais supratau, ką iš tiesų reiškia bajoriškas gyvenimas. Kiekvieną mėnesį gaunu solidžias pajamas vien už tai, kad 8 – 16 valandų per savaitę skiriu bendravimui su nuostabiais žmonėmis, siekiančiais sveikesnio, turtingesnio ir laimingesnio gyvenimo. Neįtikėtina?

Nors nesu milijonierius, vystydamas Bajorišką Verslą Be Rizikos uždirbu solidų atlygį, susipažįstu su neeiliniais žmonėmis ir laimiu daug laisvo laiko, kurį skiriu šeimai, asmenybės tobulėjimui, sveikatinimuisi, kelionėms, poilsiui bei darbams kaime, bendravimui su bendraminčiais ir žmonių švietimui.

Šiandien mano komandoje yra daugiau nei 200 verslo konsultantų.

2013 metais tapau TOP Nr.3 Europoje ir TOP Nr. 1 Lietuvoje. 2014 metų pradžioje tapau TOP Nr.1 Šiaurės Europoje.

Visa tai išsikovojau teikdamas žmonėms naudingą informaciją apie papildomas, pasyviąsias, pajamas, Bajoriško Verslo Be Rizikos galimybes, sveiką ir švarų gyvenimą bei kartas nuo karto rekomenduodamas įsigyti sveikatinimosi, kūnui, odai ir namams naudingų produktų, išmokydamas kitus to paties, ką  išmokau pats. Ekonomistai tai vadina tinkline rinkodara, o aš tai vadinu lengvu uždarbiu bendraujant su puikiomis moterimis ir vyrais Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Tačiau kreipiasi tegul tik tie, kurie tiki, jog savąją auksinę žuvelę dar pagaus. Meškerę duosiu ir žuvauti išmokysiu.

Beje ar pasikeistų Jūsų gyvenimas, jei išmoktumėte nesudėtingų veiksmų, kuriuos nuolat atlikdami po metų-dviejų papildomai gautumėte apie 900 EUR ir daugiau pajamų kas mėnesį? Jei “ne” – nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės, matyt nieko gyvenime nenorite keisti, tačiau jei atsakymas “taip”, tai REGISTRUOKITĖS DABAR ir gaukite nemokamą konsultaciją, kaip pradėti ir išvystyti pelningą, garantuotą, tarptautinį verslą be finansinės rizikos ir be didelių investicijų.

Rimvydas Bajorinas – Verslo Be Rizikos Praktikas/Konsultantas

 

Kaip pradėti Verslą Be Rizikos?

Sekite naujienas ir sužinokite daugiau

Padeka_Apie_mane

brazauskas

adamkus