Nebūtų reikalo rašyti skilties „Apie mane“, jei aš nebūčiau toks pats kaip ir Jūs. Patyręs rimtų gyvenimo smūgių ir atsidūręs kryžkelėje. Šiaip ne taip išsikapsčiau, o šiandien esu laimingas bei klestintis žmogus, kaimietis, verslininkas ir nuolatinis poilsiautojas. Žinau, jog daugelį Jūsų į šią svetainę atviliojo man gerai pažįstami klausimai – kaip užsidirbti pinigų? Kaip pradėti verslą? Kaip užsitikrinti saugią ateitį, kai aplinkui vien nepriteklius ir pesimizmas?

Smūgis ir kaip užsidirbti pinigų

Iki 1997-ųjų už nedidelę algą ištikimai tarnavau tėvynės teisėsaugos organuose. Už pavyzdinį atsidavimą valstybės reikalams 1996 m. susilaukiau asmeninės tuometinio Lietuvos Prezidento A.Brazausko padėkos. Tačiau netrukus be jokios priežasties iš darbo buvau išmestas kaip musė iš barščių. Klausimai, kaip užsidirbti pinigų, kaip pradėti verslą  ir išgyventi, kamavo ištisomis dienomis. 

Istorija kažkur girdėta? Kol netapsite savo gyvenimo šeimininkais ir nepradėsite dirbti ir užsidirbti sau, toks likimas grės ir Jums. Jei ir pavyks išsaugoti darbo vietą, dirbdami samdomą darbą ateitį kuriate kitiems. Kokybiško gyvenimo nesusikursite, pinigų ir laiko visuomet trūks. Tačiau, kaip užsidirbti pinigų, kaip pradėti verslą, kaip tapti savo gyvenimo šeimininku, kai nieko neturi, o gyvenimas negailestingai smūgiuoja tai iš kairės, tai ir dešinės?

Atsakas

Kaip mėgstu sakyti, iki man lemtingų 1997-ųjų buvau „kaunietis”, o tuomet tapau „kaimiečiu”:) Būdamas bedarbis įtikinau žmoną Kamilę mauti gyventi į tuomet dar apleistą sodybą Slabados kaime, Ukmergės rajone. Beieškant, atsakymo į klausimus, kaip užsidirbti pinigų, kaip pradėti verslą, ko tik nesiėmėm…, net ūkininkauti pradėjom. Prikasėm bulvių mažiau nei pasodinom:) Taip neturėdami jokio supratimo, kaip pradėti verslą, ėmėme plėtoti kaimo turizmą, kuomet dar mažai kas apie tokį buvo girdėjęs. Susilaukėme netgi tokių svečių kaip Lietuvos Respublikos Prezidentai A. Brazauskas ir V. Adamkus.

Knygos, seminarai, mokymai ir kaimo turizmo verslas mane pastatė ant kojų, tačiau šiandien pinigus uždirbu ir kitoje srityje, į kurią siūlau žengti ir Jums. Sveikinu kiekvieną, kuris nori pradėti nuosavą verslą, tačiau primenu, jog steigdami tradicinį verslą, turėsite daug investuoti, susidursite su didžiule nesėkmės rizika, o dirbsite daugiau nei dirbate dabar. Aš atradau kitą kelią, kurį pavadinau „Bajoriškas Verslas Be Rizikos”.

Tobulėjimas

Nors esu Rimvydas Bajorinas, tik pastaraisiais metais supratau, ką iš tiesų reiškia bajoriškas gyvenimas. Kiekvieną mėnesį gaunu solidžias pajamas vien už tai, kad skiriu dalį laiko bendravimui su nuostabiais žmonėmis, kuriems rūpi, kaip užsidirbti pinigų, bei siekiančiais sveikesnio, turtingesnio ir laimingesnio gyvenimo. Neįtikėtina?

Parodydamas kitiems, kaip pradėti verslą, ir pats  uždirbu solidų atlygį. Susipažįstu su neeiliniais žmonėmis ir laimiu daug laisvo laiko, kurį skiriu šeimai, asmenybės tobulėjimui, sveikatinimuisi, kelionėms, poilsiui, sportui, bendravimui su bendraminčiais ir žmonių švietimui.

Šiandien mano tarptautinėje komandoje yra ne vienas šimtas verslo partnerių, kurie, išmokę sistemą, daro tą patį ir turi puikių rezultatų.

2013 metais tapau TOP Nr.3 Europoje ir TOP Nr. 1 Lietuvoje. 2014 metų pradžioje tapau TOP Nr.1 Šiaurės Europoje ir kai kuo daugiau…Visa tai išsikovojau teikdamas žmonėms naudingą informaciją, kaip užsidirbti pinigų daugiau, kaip pradėti verslą. Išmokau kitus mokyti to paties, ką  išmokau pats.

Jūsų eilė

Kad ir kokie vėjai ar uraganai šiandien siautėtų Jūsų gyvenime, Jūs taip pat galite užsitikrinti bajorišką ir saugią ateitį kartu su manimi vystydami šį unikalų verslą be rizikos. Registruokitės nemokamai konsultacijai, ir, jei mūsų požiūriai į gyvenimą sutaps, tapsime verslo partneriais, bendraminčiais ir draugais. Pasidalinsiu patirtimi ir išmokysiu Jus, kaip užsidirbti pinigų, kaip pradėti verslą. Tačiau kreipiasi tegul tik tie, kurie tiki, jog savąją auksinę žuvelę dar pagaus. Meškerę duosiu ir žuvauti išmokysiu.

Klausimas Jums

Ar pasikeistų Jūsų gyvenimas, jei išmokę nesudėtingų veiksmų, uždirbtumėte daugiau? Jei „ne” – nuoširdžiai linkiu Jums sėkmės, matyt nieko gyvenime nenorite keisti. Tačiau jei atsakymas „taip”, tai REGISTRUOKITĖS DABAR ir gaukite konsultaciją, kaip užsidirbti pinigų daugiau, kaip pradėti verslą be finansinės rizikos ir be didelių investicijų.

Rimvydas Bajorinas – Verslo Be Rizikos Praktikas/Konsultantas

Padeka_Apie_mane

brazauskas