16 Kov

Boksuojuosi už teisybę: žmogiškos vertybės prieš komiškus banko argumentus (2)

“Tai, kas pasiekta, netrukdo siekti toliau” – D. Kleinas

Ir pinigams reikia vertybių

Pats patyriau, todėl patariu ir Jums: genialumas slypi paprastume. Saugiai, turtingai ir sveikai ateičiai nereikia super sudėtingų pasyviųjų pajamų auginimo planų (kaip siūlė DNB). Reikia veiklos, kuri teikia malonumą, nėra rizikinga ir remiasi žmogiškomis vertybėmis. Klausiate kodėl?

Atsakysiu „GNLD International“ vykdančiojo pardavimų viceprezidento George Casale, kuris šiame versle sukasi jau 43 metus ir vos prieš kelias savaites viešėjo Lietuvoje, žodžiais: sutampančios nuoširdžiai bendraujančių verslo partnerių vertybės – štai kur slypi tikroji verslo sėkmė. Jei verslo partnerio vertybės bus tokios pat kaip Jūsų, Jus jungs nuoširdus žmogiškas ryšys, todėl nebus jokios rizikos likti apgautam, netinkamai informuotam ar nusivylusiam.

Mano bajoriškas verslas be rizikos pastatytas ant vertybių, kurių ne tik versle, bet ir savo kasdienybėje laikausi ir aš, ir mano partneriai. Remiantis mano jau minėtu George Casale, 5 pagrindinės verslo be rizikos vertybės: 1) sąžiningumas, 2) nuoširdumas, 3) tik veiksmingų produktų naudojimas ir dalijimąsis, 4) vienodos galimybės visiems (nereikia milžiniško pradinio kapitalo, paskolų, investavimo išmanymo, teisinio ar ekonominio išsilavinimo), 5) tolima vizija (niekas tavęs neapriboja vienerių, trejų ar penkerių metų sutartimis).

Tikslas pasiektas

Pozityvaus mąstymo teorijos pradininkas Napoleonas Hill’as teigė, kad jo tikslas visada buvo, yra ir bus pasaulį, kuriame gyvena dabartinės ir gyvens ateinančios kartos, padaryti geresnį. Todėl ir aš rankų nuleisti neketinu – šioje istorijoje toliau boksuosiuosi už žmogiškos teisybės triumfą.

O dabar džiaugiuosi, nes dalį tikslo jau pasiekiau. Kiek šioje situacijoje galėjau, tiek prisidėjau prie geresnio pasaulio kūrimo: banko schema su teismo pagalba demaskuota, o gyvenimiška tiesa, kad ŽMOGUS ir žmogiškos vertybės, o ne skaičiai yra Nr. 1, patvirtinta. Taigi konstatuoju: būdų be rizikos susikurti saugesnę, turtingesnę ir sveikesnę ateitį yra. Drąsiai ženkite nerizikingu svajonių keliu ir pamatysite, kaip sėkmė ir bajoriškas gyvenimas patys pasibels į Jūsų duris.

P.S. Teismų darbas tik patvirtina, kad šiame pasaulyje žmogiškos vertybės tikrai gali triumfuoti. Esu nuoširdžiai dėkingas mūsų teismų sistemai už pagalbą ieškant teisybės, kad ir kaip bepasibaigtų visa ši istorija… Ir bandau bent šiek tiek atsidėkoti, visiems linkėdamas greta teisybės paieškų nepamiršti ir saugios bei sveikos ateities kūrimo. Būkite sveiki ir laimingi!

Su geriausiais linkėjimais,
Rimvydas Bajorinas

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT