Kaip užsidirbti pinigų?
Verslas be rizikos – tai galimybė užsidirbti pinigų papildomai, geras uždarbis ir solidžios pasyviosios pajamos.

Jei prieš 10 metų būčiau užsukęs į panašią svetainę, šias eilutes skaityčiau su dideliu nepasitikėjimu. Kaip užsidirbti pinigų, perkant kasdienio vartojimo produktus? Kaip įmanomas verslas be rizikos? Negi man, ne pirmos jaunystės žmogui, įmanoma sukurti sau ir savo šeimai naują – turtingesnį, laisvesnį ir sveikesnį gyvenimą?

Sėkmės mokytojų šiais laikais daugiau nei mokinių. Neaiškaus plauko įtikinėtojai už pinigus siūlo staigaus praturtėjimo receptus, pinigų darymo mašinas ir įvairiausias milijonierių piramides. Kaip nenusvilti ir nenusivilti, svajojant apie geresnį gyvenimą?

Jei Jūs, kaip ir aš kadaise, užduodate sau tuos pačius klausimus, leiskite priminti: stebuklų nebūna.Tačiau, kaip supratau po daugelio metų, dalykai, kurie atrodo stebuklingi ir pildantys svajones, iš tikro yra labai paprasti.

Kada baigsis darbas ir prasidės gyvenimas?

Kvailas klausimas, ar ne? Bet būtent jis man leido laiku atsitokėti ir suvokti, kad kuo daugiau samdomo darbo – tuo mažiau poilsio. Kuo daugiau poilsio –tuo mažesnis uždarbis. Didžioji dauguma žmonių nežino, ką reiškia būti laimingiems, nes visą savo laiką skiria įtemptam darbui. Kuo daugiau darbo, tuo daugiau pinigų ir laimės? Šis mąstymas veda į niekur: jei daugiau dirbsi, daugiau ir uždirbsi, bet tuomet neturėsi pakankamai laiko nei sau, nei šeimai. Taip ir nepabėgsi nuo rūpesčių ir streso. O kaip sveikata? Ir kas laukia pasiekus pensinį amžių? Juk ilgus metus dirbai ir ateitį kūrei ne sau, o kitiems! Devyniais atvejais iš dešimties pajamos dramatiškai sumažėja, o išlaidų, rūpinantis sveikata, atsiranda vis naujų…

Verslas be rizikos – antras šansas, antra alga, antras gyvenimas

Suvokęs šią realybę, viską mečiau ir išvykau gyventi atokioje kaimo sodyboje. Gaivus oras, gamta ir šeimininkavimas savame kieme – tuometinėje vienoje pirmųjų Lietuvos kaimo turizmo sodybų – man atvėrė akis ir leido daug ką permąstyti.

Šiandien visiems sakau, jog niekada nedirbu, nes verslas be rizikos man yra smagus ir malonus užsiėmimas, užtikrina ne tik man ir partneriams užsidirbti pinigų, bet ir generuoja pastovias, nuolat augančias pasyviąsias pajamas. Trunka viso labo 8 – 16 val. per savaitę. Be galo smagu būti pasaulyje garsios sveikatos produktų linijos verslo partneriu, o atlygį gauti už tai, kad verslo galimybę ar išbandytus, veiksmingus ir patikusius kasdienio vartojimo produktus parekomenduoji ir kitiems…Tą patį daro ir mano komandos verslo partneriai. Taip laimime visi. Paprasta, kaip du kart du.

Kas tai yra verslas be rizikos?

Verslas be rizikos – tai vartotojų ir verslo partnerių tinklo kūrimas. Tapus verslo partneriu, įgauni teisę įsigyti produktus didmenine kaina tiesiogiai iš gamintojo. Skirtumas tarp mažmeninės ir didmeninės kainos sudaro 15-25%. Smagu yra tai, kad pardavinėti nebūtina.  Perkiesi  produktus savo reikmėms ir šią galimybę parodai tiems, kas nori sutaupyti ar pradėti savo verslą bei užsidirbti pinigų.  Ir ne paslaptis, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas.  Palaipsniui įmanoma susikurti didelę vartotojų – verslo partnerių grupę ir gauti solidžias pasyviąsias pajamas, kurios priklauso nuo mėnesio apyvartos. Procesas tęstinis – visi produktai kasdienio vartojimo.

Verslas be rizikos tai –   toks verslo modelis, kuriame nėra finansinės rizikos, nereikalauja pradinio kapitalo.  nėra įsipareigojimų. Tiesiog investuoji dalį savo laiko į žinias, o sukurtas vartotojų ir verslo partnerių tinklas (t.y. ID numeris) paveldimas, gali būti parduodamas ir turi išliekamąją vertę.

Argi nėra tai atsakymas, kaip mažiau dirbti, daugiau užsidirbti pinigų, gyventi sveikiau ir ilgainiui turėti daugiau laisvo laiko? Ar nori sužinoti daugiau ir išbandyti?

Verslas be rizikos – tai patikimas ir teisėtas būdas užsidirbti pinigų papildomai.

P. S.
Nesu stebukladarys ar sėkmės mokytojas, todėl nežadu Jūsų paversti milijonieriumi per keletą dienų. Užtat esu bendrakeleivis, kuris garantuos saugų, savarankišką, sveikesnį ir širdžiai mielą užsiėmimą su apčiuopiamu atlygiu ir beribėmis jo augimo galimybėmis, kurios priklausys tik nuo Jūsų pačių. Šitaip atversite sau naujas bajoriško gyvenimo galimybes, o sutaupytą laiką galėsite skirti šeimai, poilsiui ir tam, kas Jums svarbu.

Kaip ir nuo ko pradėti verslą be rizikos?

Kad neįklimptum į naivuolių ir nusivylusiųjų gaudyklę, išsirink tinkamą verslo partnerį. Apie tai, kaip ir nuo ko pradėti verslą be rizikos bus atskira tema.

Užsiregistruokite verslo pradžios konsultacijai su Rimvydu Bajorinu  Verslo Be Rizikos praktiku/konsultantu  – atviram dviejų žmonių pokalbiui, kuris gali pakeisti ir Jūsų gyvenimo trajektoriją.