Jei prieš 10 metų būčiau užsukęs į panašią svetainę, šias eilutes skaityčiau su dideliu nepasitikėjimu. Kaip įmanomas verslas be rizikos? Negi man, ne pirmos jaunystės žmogui, įmanoma sukurti sau ir savo šeimai naują – turtingesnį, laisvesnį ir sveikesnį gyvenimą?

Sėkmės mokytojų šiais laikais daugiau nei mokinių. Neaiškaus plauko įtikinėtojai už pinigus siūlo staigaus praturtėjimo receptus, pinigų darymo mašinas ir įvairiausias milijonierių piramides. Kaip nenusvilti ir nenusivilti, svajojant apie geresnį gyvenimą?

Jei Jūs, kaip ir aš kadaise, užduodate sau tuos pačius klausimus, leiskite priminti: stebuklų nebūna.Tačiau, kaip supratau po daugelio metų, dalykai, kurie atrodo stebuklingi ir pildantys svajones, iš tikro yra labai paprasti.

Kada baigsis darbas ir prasidės gyvenimas?

Kvailas klausimas, ar ne? Bet būtent jis man leido laiku atsitokėti. Didžioji dauguma žmonių nežino, ką reiškia būti laimingiems, nes visą savo laiką skiria įtemptam darbui. Kuo daugiau darbo, tuo daugiau pinigų ir laimės? Šis mąstymas veda į niekur: jei daugiau dirbsi, daugiau ir uždirbsi, bet tuomet neturėsi pakankamai laiko nei sau, nei šeimai. Taip ir nepabėgsi nuo rūpesčių ir streso. O kaip sveikata? Ir kas laukia pasiekus pensinį amžių? Juk ilgus metus dirbai ir ateitį kūrei ne sau, o kitiems! Devyniais atvejais iš dešimties pajamos dramatiškai sumažėja, o išlaidų, rūpinantis sveikata, atsiranda vis naujų…

Antras šansas, antra alga, antras gyvenimas

Suvokęs šią realybę, viską mečiau ir išvykau gyventi atokioje kaimo sodyboje. Gaivus oras, gamta ir šeimininkavimas savame kieme – tuometinėje vienoje pirmųjų Lietuvos kaimo turizmo sodybų – man atvėrė akis ir leido daug ką permąstyti.

Šiandien visiems sakau, jog niekada nedirbu, nes užsiėmimas, kuris man užtikrina pastovias, nuolat augančias pasyviąsias pajamas, yra malonus ir trunka viso labo 8 -16 val. per savaitę. Esu pasaulyje garsios sveikatos produktų linijos partneris, o atlygį gaunu už tai, kad išbandytus, veiksmingus ir man patikusius kasdienio vartojimo produktus parekomenduoju ir kitiems…

Nieko nepardavinėju. Nedalyvauju jokiose keistose schemose. O pinigėliai kapsi už kiekvieną draugo, draugo pažįstamų ir draugo draugų pažįstamų įsigytą prekę, net kai nieko nedarau. Laiku paleidus žinią, bendruomenė plečiasi, didėja ir kiekvieno iš mūsų pajamos, kurios su laiku pasiekia ir tūkstantines sumas.

Vadovėliuose tai vadinama tinkline rinkodara. Patikimose rankose tai yra didelius pinigus nešantis ir visiškai nerizikingas verslas: turtingiausi pasaulio žmonės jį vadina prieinamiausiu ir geriausiu būdu, kaip kiekvienam pradėti savo verslą be rizikos. O kalbant paprastai, šio užsiėmimo esmė yra nebijoti kartas nuo karto parekomenduoti kokybiškus produktus ir/ar patį Bajorišką Verslą Be Rizikos savo aplinkiniams ir už tai gauti atlygį.

Argi nėra tai atsakymas, kaip mažiau dirbti, daugiau uždirbti, gyventi sveikiau ir ilgainiui turėti daugiau laisvo laiko? Ar nori sužinoti daugiau ir išbandyti?

P. S.
Nesu stebukladarys ar sėkmės mokytojas, todėl nežadu Jūsų paversti milijonieriumi per keletą dienų. Užtat esu bendrakeleivis, kuris garantuos saugų, savarankišką, sveikesnį ir širdžiai mielą užsiėmimą su apčiuopiamu atlygiu ir beribėmis jo augimo galimybėmis, kurios priklausys tik nuo Jūsų pačių. Šitaip atversite sau naujas bajoriško gyvenimo galimybes, o sutaupytą laiką galėsite skirti šeimai, poilsiui ir tam, kas Jums svarbu.

Kaip pradėti Verslą Be Rizikos?

Užsiregistruokite verslo pradžios konsultacijai su Rimvydu Bajorinu  Verslo Be Rizikos praktiku/konsultantu  – atviram dviejų žmonių pokalbiui, kuris gali pakeisti ir Jūsų gyvenimo trajektoriją.