22 Gru

Kodėl atsispaudimai geriau nei Kalėdinės dovanos?

„Tu esi geriausias aktyvas. Investuok savo laiką, pastangas ir pinigus, kad galėtum tobulėti, rūpintis savo išvaizda ir padrąsinti save – geriausią aktyvą.“ T. Hopkinsas

Gruodis – šventinių kalbų metas. Bet šventės ateina ir praeina. Todėl šįkart šventinės kalbos nepasiūlysiu. Linkėdamas Jums sėkmingų 2015-ųjų metų investicijų į savo ir savo artimųjų gerovę, dalinuosi asmenine pažinties istorija, paskatinusia investuoti į nuosavo kūno priežiūrą ir privertusia priimti kertinius 2014-ųjų metų sprendimus.

Netikėta pažintis ir žvilgsnis į kultūrizmo – fitneso pasaulį

Kalėdinis stebuklas šiemet mane aplankė gerokai anksčiau – ankstyvoje rudens pabaigoje. Ir prasidėjo visai nestebuklingai. Į bajoriško verslo partnerių gretas, prieš prasidedant rudeniui, įsiliejo pergalinga asmenybė – Rinaldas Česnaitis. Paatvirausiu – džiugu, kad verslo be rizikos galimybes atranda įvairias profesines patirtis įvaldę žmonės. Dar džiugiau, kai naujus verslo partnerius prisijungti prie komandos paskatina asmeninė patirtis, išbandžius ir įsitikinus mūsų propaguojamų produktų verte.

Rinaldas Česnaitis – profesionalus, daugiau nei 20 metų patirtį sukaupęs kultūrizmo – fitneso treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas, apdovanotas 4 Kūno Kultūros ir Sporto Departamento medaliais „Už sporto pergales“, Lietuvos Neolimpinio Komiteto medaliu „Už nuopelnus neolimpiniam sportui“ ir trimis LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkomis. Per savo trenerio karjerą išugdė 12 pasaulio ir 15 Europos čempionatų prizininkų. O verslą be rizikos Rinaldas, puikiai išmanantis visavertės mitybos principus, pažino įsitikinęs GNLD kompanijos produktų nauda sveikatai.

Išbandytos tiek kasdienei, tiek sportinio režimo mitybai naudingos maistinės medžiagos paskatino kultūrizmo – fitneso profesionalą apie šiuos produktus žinią pranešti platesnei sportininkų auditorijai. Taip kultūrizmo – fitneso treneris tapo verslo be rizikos partneriu. Mes, savo ruožtu, džiaugiamės perspektyviu partneriu ir tikimės, kad sėkmingų užsienio sportininkų (tokių kaip Milano „Inter“ futbolininkai), savo mitybą papildančių GNLD produktais, sąrašą dabar galėsime papildyti ir Lietuvą pasaulyje garsinančių tautiečių pavardėmis.

Nemalonumai dėl nuosavos išvaizdos

Akis už akį – pažintis už pažintį. Rinaldo buvau pakviestas į Nerijaus Tamošiūno, kito verslo be rizikos partnerio, kuruojamą seminarą Kaune apie mitybą, treniruotes, kūno priežiūrą ir profesionalų sportą. Būtent čia ir prasideda svarbiausias 2014-ųjų sprendimas ir 2015-ųjų tikslas. Klausiate, koks?

Kvietimą priėmiau ir į seminarą atvykau su malonumu. Bet turiu prisipažinti, stovint prieš jaunų, sveikų, dailių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių žmonių auditoriją, teko nudelbti akis ir pasijusti nemaloniai. Ne dėl amžiaus, ne dėl sveikatos, o dėl išvaizdos ar, tiksliau sakant, požiūrio į išorinę kūno gerovę ir sveikatą. Kažkada aktyviai sportavęs, gyvenime susidūręs su rimtomis stuburo problemomis, maniau, kad kasdieniam gyvenimui pakaks tinkamai funkcionuojančių vidaus organų. Taip mintis apie nereikalingus kilogramus ir pakumpusią nugarą nuvydavau į šalį.

Šventoji pilnaverčio gyvenimo trejybė

Tąkart stovėjau prieš savo kūnus puoselėjančius žmones ir nuoširdžiai priekaištavau sau: kaip galiu kalbėti apie sėkmingą, sveiką ir saugų gyvenimą, kai pats į nuosavo kūno priežiūrą neįdedu visų galimų pastangų? Mitybos papildymas natūraliomis maistinėmis medžiagomis padeda išsaugoti vidinę organizmo sveikatą. Tačiau pažintis su R. Česnaičiu atvėrė akis, kad lygiai taip pat nereikia pamiršti ir išorinės kūno sveikatos bei estetikos. Nes tinkamai prižiūrėtas kūnas – tai tikrasis šventosios pilnaverčio gyvenimo trejybės (sveikata, laikas, pinigai) liudininkas.

Įrodymas, kad gyvenime nestokojame sveikatos, laiko ir pinigų. Pinigų – kad, paprastai tariant, turėtumėme, iš ko rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Laiko – kad leistume sau atsikvėpti nuo nuolatinio bėgimo ir turėtumėme, kada ta vidine ir išorine sveikata rūpintis. Ir, žinoma, sveikatos, nes puoselėti išorinės kūno gerovės be tvirtos sveikatos ir tinkamai funkcionuojančio organizmo neįmanoma.

Todėl jau kelis mėnesius su profesionalo Rinaldo Česnaičio pagalba nuosekliai stiprinu išorinę sveikatą: lankausi sporto klube, netekau 5 kilogramų ir vis tvirčiau suprantu, kad sveiko gyvenimo pilnatvė pasiekiama tik subalansavus tinkamos mitybos, poilsio ir fizinės veiklos režimą. Kol kas džiaugiuosi pradiniais rezultatais, o Rinaldas yra užsiminęs, kad fizinius duomenis lyg ir turiu. Kas žino, kaip čia bus, gal tolimesnėje ateityje turėsiu šansų sudalyvauti ir senjorų varžybose.

Kas bendra tarp mano istorijos ir Kalėdų stebuklo?

Viskas labai paprasta. Kaip sakė amerikiečių rašytojas Roy L. Smith: „Tas, kuris neturi Kalėdų širdyje, niekada neras jų po Kalėdų eglute“. Kalėdų stebuklas – tai ne trumpalaikis džiugesys šventiniu šurmuliu ir ne gausiais patiekalais nukrautas stalas. Tai galimybė padovanoti sau ir artimiems žmonėms pilnaverčio gyvenimo galimybę bei investiciją į saugesnę, sveikesnę ir labiau užtikrintą ateitį.

Didžiausia 2014-ųjų dovana ir stebuklas man – pažintis su verslo be rizikos partneriu Rinaldu Česnaičiu, sujungusi verslo be rizikos propaguojamą vidinės sveikatos priežiūrą su kultūrizmo – fitneso puoselėjamu rūpesčiu sveikatinga išvaizda. Būtent vidinės ir išorinės sveikatos, pilnaverčio gyvenimo trejybės bei drąsių tikslų linkiu Jums šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga!

Su geriausiais linkėjimais,
Rimvydas Bajorinas

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT