30 Kov

Kokius turtus neša žmogiškas rūpestis?

„Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi“ Auksinė gyvenimo taisyklė

Įsibėgėjantys arklio metai į sėkmę veda ne žingsniais, o tikrų tikriausiais šuoliais. Įpusėjęs pavasaris mano verslo partnerių komandą pasitiko nauja, rimta pozicija tarptautinėje „GNLD International“ World Team grandinėje: bajoriško verslo partneriai Vaida ir Vaidas Geraltauskai atliko  pirmąjį žingsnį link Sapphire Director, Sigita ir Edmundas Balčikoniai džiaugiasi pelnytais Emerald Director titulais, o aš pakilau į tarptautinį „1 Ruby Director“ lygmenį. Tačiau ne vien apie tai aš čia, o apie auksinę gyvenimo taisyklę, kuri sveiką, saugią ir užtikrintą ateitį garantuoja ir bajoriškame versle.

Titulas titului nelygu

Dirbame, kad būtų atlyginta. Stengiamės, kad mūsų pastangos būtų įvertintos. Todėl paatvirausiu ir kartu pajuokausiu, kad ir pats visą gyvenimą svajojau bent ant pižamos generolo antpečius prisisiūti. Kadangi iš tarnybos tėvynės teisėsaugos organuose buvau išmestas kaip musė iš barščių, tai ir titulai, rodos, turėjo pasimiršti. Toli gražu – pasakys Jums bet kuris bajoriško verslo be rizikos partneris.

Dirbdamas valstybinėse institucijose, stengiesi, tarnauji, kartais net vergauji, o karjeros laipteliai ir viršininkų portfeliai iš anksto suskaičiuoti. Žmogiškai tariant, noras yra, bet vietos kilti karjeros ir asmeninio tobulėjimo laiptais nėra. Prieš ketverius metus tapęs „GNLD International“ verslo partneriu supratau, kad bajoriškame versle be rizikos viskas funkcionuoja kitaip. Čia erdvė tobulėti – beribė, o nuoširdžiu darbu ir rūpesčiu verslo partneriais pasiekti titulai tikrai nėra tuščios sąvokos ar blizgantys ženkliukai. Tai asmeninis tobulėjimas, pelnytai augančios pasyviosios pajamos ir tarptautiniame lygmenyje pripažintas atstovaujamos kompanijos vardas.

Pradedi nuo Konsultanto pozicijos, tampi Menedžeriu, Senior menedžeriu, po to kyli į Director poziciją, kol galiausiai tampi Emerald Director, kai nuo tarptautinės partnerių komandos tave skiria vos vienas žingsnis. Pasiekęs 1 Ruby Director titulą, sakau Jums atvirai – viskas yra pasiekiama, viskas yra įmanoma dėl paprastos priežasties. Šiame versle verslauji elgdamasis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi: rūpiniesi verslo partneriais, daliniesi turima naudinga informacija ir asmeniškai išmoktomis verslo be rizikos pamokomis.

blogas_1

Sėkmei reikia noro ir užsispyrimo

Pavyzdžiui, 1 Ruby Director laiptelis reiškia ne tik priklausymą tarptautinei partnerių grandinei, 20.000 Group PV ir 21.000 eurų potencialių minimalių metinių pajamų, bet ir tai, kad partnerių komandoje jau išaugo trys Emerald director`iai, kurie perduoda sveikatai ir piniginei naudingą informaciją dar platesniam verslo partnerių ratui. Sakote, viskas skamba neįtikėtinai? Atsakau iš asmeninės patirties – ir taip, ir ne.

Mano startas bajoriškame versle tikrai nebuvo sviestu pateptas. Per pirmąjį mėnesį net trisdešimčiai potencialių partnerių informacija, kuria dalijausi, pasirodė neaktuali. Tada užsispyriau ir atvirai paklausiau: ką darau ne taip? Kaip sakė žymus Renesanso filosofas Michael DeMontagne, jei nežinosi, kur uostas, tai ir palankus vėjas nepadės. Viską permąsčius, mano uostu tapo vienas ir tik vienas principas: galvoti ne apie savo uždarbį, o apie pridėtinę vertę, kurią galiu suteikti savo aplinkiniams, draugams ir partneriams. Patikėkite, kaip greitai reikalai pakrypo į gerąją pusę!

Tikslai tikslus veja

Šiandien jau esu užsitikrinęs stabilias pajamas ir užtikrintą ateitį. Tačiau apetitas kyla bevalgant. „GNLD International“ grandinėje pasiekus vienus tikslus, atsiranda nauji. Artimiausias mano partnerių komandos taikinys – GNLD kompanijos Europos konferencijoje Venecijoje ir dar vienas laiptelis aukštyn pasaulinėje partnerių komandoje.

O Jums linkiu rūpintis, siekti ir kurti vis naujus tikslus – kad arklio metai šuoliuotų į sveiką, turtingą ir saugią Jūsų bei Jūsų artimųjų ateitį. Kurkitės tvirtą ateities pamatą ir, jei pristingate jėgų ar pozityvių minčių, kreipkitės – ieškosime sprendimų kartu. Atsisveikinu James Allen žodžiais: „Šiandien Jūs esate čia, kur Jus atnešė mintys. Rytoj būsite ten, mintys nuneš“. Gero kelio!

blogas_2

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT