Vaidas Geraltauskas

vaidas_2Esu Vaidas Geraltauskas, įmonės “Šiltinimo sistemos” savininkas ir direktorius. Daugiau kaip 5 metus Lietuvoje sėkmingai prekiaujame stogų ir fasadų sistemomis, statybinėmis medžiagomis, rūpinamės stambių objektų termoizoliacija ir hidroizoliacija. Bet tai nėra vienintelis mano užsiėmimas. Šiais laikais tik verslo diletantai arba rizikos mėgėjai gali sau leisti pasikliauti vienu pajamų šaltiniu. 

Skaityti daugiau

Stanislovas Butkevičius

stanislovasEsu Stanislovas Butkevičius. Jau 30 m. dirbu pedagoginį darbą, esu kūno kultūros mokytojas Ukmergės rajono, Veprių vid. mokykloje. Įsijungti į Verslą Be Rizikos lėmė artimas bendravimas su Rimvydu Bajorinu, kuris ir paskatino imtis šios veiklos, nes pedagoginio darbo perspektyvos kaime yra liūdnos, kadangi kasmet mažėja moksleivių skaičius, tuo pačiu mažėja ir valandų skaičius, kas sąlygoja mažėjantį atlyginimą.

Skaityti daugiau 

Valdas Kulvinskas

Esame šeima iš Sūduvos sostinės – Marijampolės Valdas ir Daiva Kulvinskai.  Norėjome tobulėti, galvojome apie papildomą veiklą, daug keliavome. Vienos kelionės metu mes užsukome į sodybą ”Juodąjį namą”. Susipažinome su  verslininku, vienu iš kaimo turizmo pradininkų Lietuvoje –  Rimvydu Bajorinu ir su nuostabia Rimvydo gyvenimo bei verslo partnere – Kamile. Šis ”posūkis” tapo lemtingu ir mūsų gyvenimo posūkiu.

Skaityti daugiau 

Paweł i Wioleta Kowalczyk

pawel

Jesteśmy Paweł i Wioleta Kowalczyk i od ponad 8 lat mieszkamy w Irlandii. Ja pracuje jako Senior Supervisor w luksusowym 4* Killarney Plaza Hotel&Spa, a moja lepsza połówka spełnia się jako najlepsza mama na świecie zajmując się naszym kilkumiesięcznym synkiem:). Pomimo wygodnego stylu życia jaki tu wiedziemy od zawsze chcieliśmy mieć swój własny biznes, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał.

Skaityti daugiau