05 Rgs

NEdarbo pasiūlymas

Ieškai darbo?

Bet ar verta dirbti kitiems, jei galima be rizikos turėti savo užsiėmimą, nešantį ne tik apvalią ir nuolat didėjančią sumą pinigų, bet ir suteikiantį sveikatos bei daugiau laisvo laiko? Ar verta tarnauti darbdaviui, jei galima gyventi sau ir savo šeimai? Ar verta pasiduoti aplinkinių spaudimui, kurie sako, kad tik kankinantis darbas neša sėkmę?

Plečiame savo veiklą į Lenkiją ir ieškome verslo partnerio(-ės), užduodančio(-os) sau tokius pat klausimus.

Reikalavimai

Mums nerūpi, ar Tu turi diplomą, kur dirbai anksčiau, koks Tavo amžius ir ar galėtum į savo verslą investuoti tiek kiek aš. Man rūpi Tavo asmenybė, nepriekaištingi lenkų kalbos įgūdžiai, pagarba kitiems žmonėms, gebėjimas laikytis duoto žodžio ir ryžtas pasiekti daugiau nei 90% aplinkinių, kurie šiandien gyvena nuo algos iki algos.

Galimybės

Atstovaujame vienam garsiausių pasaulyje sveikatos ir švaros produktų gamintojų. Gauname solidžias pajamas už tai, kad sau patinkančius produktus kartais, netrukdamas daug laiko, parekomenduoju ir savo aplinkiniams. Norime, kad tokią pačią sėkmę kurtum sau, pasidalindamas rekomendacijomis su draugais ir naujais žmonėmis Lenkijoje. Nereikės įsitraukti į jokias keistas schemas. O mėnesinis atlygis nuolatos didės – kartu su kiekvienu nauju kontaktu Lenkijoje.

Kontaktai

Rimvydas Bajorinas

El. paštas: info@verslasberizikos.com

Mob. tel. 8 (616) 21819

Lauksime žinių tik iš tų, kurie rimtai apgalvojo savo gyvenimo pasirinkimus ir yra pasirengę ilgalaikiam bendradarbiavimui. Savo laiške prisistatykite, paaiškinkite, kokių gyvenimo pokyčių tikitės iš verslo be rizikos ir, jei mūsų požiūriai sutaps, pakviesiu Jus pokalbiui akis į akį.

 

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT