26 Lie

PRINCIPAS NR.11: KELIAUK, KAD ATRASTUM GYVENIMO PRASMĘ (2)

Galimybė įgyvendinti svajones

Bet užteks apie mane, nes dabar klausiu Jūsų, ar leidžiate sau keliauti? O gal stokojate laiko ar pinigų? Išduosiu Jums paslaptį, visos „Lyderių mokyklos“ Italijoje išlaidos buvo apmokėtos mano partnerių – GNLD kompanijos, lėšomis. Be to, parsivežtas žinias taikau sėkmingai didindamas savo pasyviųjų pajamų srautą bei padėdamas sau ir savo partneriams kurtis saugesnę, sveikesnę ir turtingesnę ateitį. Idiliška svajonė: užsiimi prasminga ir labai pelninga veikla, už kurią dovanų gauni dar ir bajoriškas atostogas.

Senovės Kinijos išminčius LaoDzė sakė, kad „tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio“. Italijoje susirinko GNLD verslo lyderiai, kurie savo kelionę svajonės link pradėjo nuo vieno mažyčio žingsnelio – noro sau ir savo šeimai garantuoti saugią, sveiką ir turtingą ateitį bei galimybės užsitikrinti alternatyvų pajamų šaltinį. Pamatęs šitiek daug sėkmingų, sveikų ir lamingų žmonių iš viso pasaulio, kurių svajonės pildosi su kaupu, negaliu neparaginti ir Jūsų jau šiandien žengti pirmąjį žingsnį bajoriškos galimybės ir bajoriško gyvenimo kelionės link.

Lyderiško gyvenimo filosofija

Bajoriško, o kaip italai sakytų, net aristokratiško verslo filosofija paprasta – pasinaudokite visomis galimybėmis. Kiekviena diena mums siūlo naujų galimybių ir leidžia mums išsikelti vis naujus ir vis didesnius tikslus. Išgirdęs pasaulio verslo lyderių sėkmės istorijas, galiu patvirtinti, kad būtent tikslai ir planai buvo tai, kas suteikė kryptį sveikoms, turtingoms ir laimingoms tų žmonių gyvenimo kelionėms.

Todėl pirmasis žingsnis Jūsų išsvajoto gyvenimo link gali būti ne kas kita, o planai ir tikslai. Na, o tada, kaip sakė Volteras, beliks tik sugauti akimirką ir padaryti ne tik tai, ką galite, bet ir tai, ką manote, kad galite padaryti. O sėkmingai gaudyti bajoriško gyvenimo akimirkas su itališku malonumu ir įkvėpimu galiu padėti ir aš. Registruokitės 27 minučių verslo konsultacijai ir kartu aptarsime, kokios galimybės ir kokia sėkmė Jūsų laukia.

Baigdamas grįžtu prie itališkos išminties. Vienas italų tautinio atgimimo idėjinių vadų Džiuzepė Madzinis sakė, kad padaryti klaidą – tai patirti nesėkmę, vertą gailesčio, tačiau žinoti tiesą ir ja nesivadovauti– tai nusikaltimas. Mano bajoriškos gyvenimo kelionės tiesa paprasta – nebijoti pokyčių, nebijoti iššūkių ir gaudyti kiekvieną gyvenimo siunčiamą galimybę. Linkėdamas drąsios, prasmingos ir galimybių kupinos vasaros, šią tiesą apmąstyti siūlau ir Jums, nes bajoriška Jūsų ir Jūsų šeimos ateitis priklauso tik nuo Jūsų.

Su geriausiais link4jimais,
Rimvydas Bajorinas

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT