05 Bir

PRINCIPAS NR.16: INVESTUOK Į TAI, KAS VISADA ATSIPERKA

„Aš nenoriu švaistyti gyvenimo, noriu jį investuoti“ Helena Keler

Investuoti – skambus ir šiuolaikinio žmogaus mėgstamas žodis. Be to, kaip rodo tyrimai, tai ne tik mėgstamas žodis, bet ir pelną bei geresnį gyvenimą žadanti galimybė. Tik ar dažnai susimąstome, kad geriausia ir, nepabijosiu patvirtinti, pelningiausia gyvenimo investicija „slepiasi“ visai čia pat – tai nuoširdus rūpestis artimais žmonėmis. Kodėl? Skubu atsakyti, dalindamasis mintimis ir patirtimis.

Socialinis auditas

Paklauskite penkių atsitiktinių žmonių, kokie trys dalykai yra svarbiausi jų gyvenime. Tada mintyse prie besikartojančių atsakymų sužymėkite žalias varneles. Kokį rezultatą gaunate? Ogi tarp asmeninių svajonių ir individualių poreikių besikartojantį magišką žodį „ŠEIMA“. Štai Jums ir socialinio audito rezultatai arba, kitais žodžiais tariant, atsakymas, kaip atrasti investiciją iš didžiosios „I“.  Investiciją, kuri visada atsiperka.

Taip, sutinku, kad apie šią investicijų rūšį nerašo ekonomikos vadovėliai. Ją kažkodėl ignoruoja finansų ir verslo analitikai. Jai netaikomos jokios matematinės formulės. Tačiau patikėkite manimi, nepaisant viso to, investicija į artimus žmones ir save yra didžiausia ir nepamainoma žmogaus gyvenimo investicija. Klausiate, kuo tai pagrįsta? Tuoj Jums viską paaiškinsiu.

Investicija investiciją gena

Viskas labai paprasta. Turbūt visi sutiksite, kad didžiausias atlygis, gaunamas už investiciją ir reiškiantis, kad buvo investuota sėkmingai, yra noras investuoti vėl ir vėl. O argi, matant sveikus ir laimingus savo mylimiausius žmones, nesinori, kad tokia būklė iš jų gyvenimų niekur nepabėgtų? Paatvirausiu ir prisipažinsiu, kad būtent investicija į artimųjų ir, žinoma, savo gerovę bei susikurta pilnavertė kasdienybė išmokė mane laikytis vieno pamatinio gyvenimo dėsnio – nestatyti visko ant vienos kortos.

Kitaip sakant, rūpindamasis saugia, sveika ir užtikrinta brangių žmonių ateitimi, supratau, kad dieną naktį dirbdamas nieko nelaimėsi. Ne tik kad nelaimėsi, bet greičiau pralaimėsi gražias šeimyninės laimės akimirkas. Lygiai taip pat supratau, kad statyti brangiausių žmonių gerovę ant mėnesinio atlygio, gaunamo už tarnybą, pernelyg pavojinga. Reikia alternatyvaus pasyviųjų pajamų šaltinio. Juk kaip sakė išradingasis rašytojas Migelis de Servantesas: „išmintingas žmogus rytdiena rūpinasi šiandien“. O mūsų pasaulyje niekada negali žinoti, ar šiandieną puiki sveikata nesušlubuos rytoj ir ar šiandieną sėkmingai besiklojanti karjera rytoj neims slysti iš po kojų.

Be to, šios rūšies investicijos, padeda atrasti vis naujas galimybių erdves. Pavyzdžiui, pradedi investuoti į artimųjų sveikatą, imi ieškoti organizmui naudingų, maistinėmis medžiagomis gausių produktų. Namų priežiūrai pradedi rinktis ekologiškas priemones. Tada sužinai, kad dalinimasis informacija apie tavo kasdienybę pagerinusius produktus gali generuoti pasyviųjų pajamų srautą. Taip investicija į brangius žmones atsiperka keleriopai ir dar atveria naujų, finansiškai naudingų investicijų galimybę.

Investicija – dalijimosi forma

Velniškai teisingai pastebėjo žymus amerikiečių ornitologas, vertinamas už 25 naujų paukščių rūšių identifikavimą John’as A. James’as, sakęs, kad „tas, kuris nieko neduoda, panašus į stovintį tvenkinio vandenį: viskas, kas į jį įteka, pasilieka, o kas pasilieka – suplėksta“. Investavimas į artimus žmones – tai tarsi nuolatinis atsinaujinimas. Dalindamasis nuoširdžiu rūpesčiu ir pastangomis sukurti pilnavertę kasdienybę, atsiveri naujoms galimybėms, atrandi naujus tikslus. O svarbiausia, matydamas sėkmingą rezultatą – sėkmingai kuriamą laimingą mylimų žmonių gyvenimą, niekada nepristingi jėgų judėti pirmyn.

Investuokite, dalinkitės ir neleiskite savo ir artimųjų tikslams, svajonėms ir siekiams suplėkti. Pats savo kailiu tai nuolat patyriu ir patikinu Jus – investicijų ir dalijimosi formulė tikrai veikia. Pradėjęs išmintingai investuoti į sveiką, saugų ir užtikrintą savo ir artimųjų gyvenimą, susikūriau bajorišką ateitį. O dabar, dalindamasis savo patirtimi ir įgytomis žiniomis, galiu padėti užsitikrinti bajorišką ateitį ir Jums.

Taigi, nešvaistykime savo gyvenimo – geriau jį prasmingai investuokime. To Jums ir linkiu. Na, o šįkart atsisveikinu, prisimindamas garsųjį pramoninką, „Ford Motor Company“ įkūrėją Henrį Fordą, teigusį, kad „entuziazmas – pažangos variklis. Jei jis yra, bus ir rezultatas. Jei jo nėra, tai bus tik pasiteisinimas, kodėl nepasisekė. Entuziazmo investuoti į save ir sau artimus žmones!

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT