08 Lie

PRINCIPAS NR.8 SUSIRASK MOKYTOJUS IR MOKINIUS

Praeitame įraše kalbėjau apie tai, kaip sėkmingai startuoti verslo be rizikos kelyje. Bet, kaip sakoma, vienas lauke ne karys, o vienas versle be rizikos – ne verslininkas. Todėl šiame įraše papasakosiu apie žmones, kurie Jums padės užtikrintai žengti saugesnio, turtingesnio ir sveikesnio gyvenimo keliu ir sėkmingai augins Jūsų verslą bei pasyviąsias pajamas.

Jau išsiaiškinome pagrindinius verslo be rizikos bruožus ir turbūt pastebėjote, kad man nuolat išsprūsta magiškas žodis – partneriai. Kas gi tie partneriai ir kodėl jie reikalingi?

Gerai pradžiai reikia mokytojo

Kokia bus mano ateitis? Ko galiu tikėtis pradėjęs verslą be rizikos? Ar įveiksiu naujus iššūkius? Kaip gyventi saugų, turtingą ir sveiką gyvenimą? Sutinku, lengvumo Jūsų kasdienybei šie klausimai tikrai neprideda.Laimei, atsakymus į juos žino ir partneriu-mokytoju būti gali kiekvienas, kuris, kaip ir aš, savo kojomis perbrenda pažinimu trykštančią verslo be rizikos upę.

Mano versle mokymosi galimybės yra beveik neribotos. Tai puiki žinia Jums, jei savo gyvenimą norite pakeisti tokiu, kokio norėtumėte. Anksčiau mokytojais versle dažniausiai būdavo ilgą laiką tam tikroje kompanijoje sėkmingai išdirbę darbuotojai, kurie padėdavo jaunam „žaliam“ naujokėliui. Kas nustatė tokias taisykles, turbūt tikrai nieko nežinojo apie verslą be rizikos.

Mat šiame versle patarėjai ir tie, kuriems patariama, gali būti visiškai skirtingo išsilavinimo, skirtingų profesijų ir bet kokio amžiaus žmonės. Kaip minėjau, tereikia bent šiek tiek pabraidyti verslo be rizikos upėje ir mokymosi schema taps aiški: darau tai, ką man pataria mokytojas, ir sėkmė pati beldžiasi į duris.

Sėkme reikia dalintis

O duris į sėkmę atidaryti labai lengva. Tereikia tuo, ką išmokote iš savo mokytojo, pasidalinti su kitais.Manote neveikia? Dar ir kaip veikia! Sėkmė yra savitarpio paramos ir draugiško bendradarbiavimo rezultatas. Taigi, kai ja dalinatės – ji dvigubėja.

Šia tiesa iki galo patikėti negalėjau ir aš, kol paklausęs savo partnerio-mokinio apie raktą į jo sėkmę neišgirdau magiško atsakymo: „ką man patarė, tą ir dariau“.

Verslo be rizikos magija tuo dar nesibaigia. Verslas be rizikos – tai ir puikiausia erdvė ardyti nusistovėjusias solo partijas be jokios rizikos ir baimės. Ką tai reiškia, paaiškinsiu labai paprastai.

Turbūt daugelis esate pastebėję, kad žmonės yra linkę darbais perkrauti save ir bijoti nesėkmės. Tokias baimes verslo be rizikos mechanizmas su vėjeliu išgina lauk. Čia galite drąsiai dalintis darbais, nes mokytojų ir mokinių ryšiais sujugtus partnerius sieja ne darbuotojo ir darbdavio santykis, o žmogiškumas – bendras rezultatų siekis ir lygiavertė partnerystė, paremta ilgalaike nauda.

Žmogiškumo paslaptis

Vienas sėkmingiausių amerikiečių, buvęs Niujorko meras Rudolfas Džiulianis teigia, kad „Lyderis tai žmogus, kuris turi rodyti ne savo jėgą, o savo žmogiškumą“. Būtent tokiu lyderystės principu pagrįstas bajoriškas verslas be rizikos.

Pasirinkę šį kelią, Jūs galvojate ne apie tai, kaip reikia parduoti ar įbrukti kokią nors prekę, o žmogiškai rūpinatės, kaip perduoti gerąją patirtį partneriui-mokiniui ir įtraukti jį į saugesnio, turtingesnio ir sveikesnio gyvenimo kūrimą.

Sutinku, kad kelias nuo norų ir svajonių iki jų įgyvendinimo dažnai atrodo gąsdinančiai ilgas ir jame labiau nei bet ko reikia žmogiškos pagalbos ir paramos. Štai todėl versle be rizikos mes nuolat ieškome mokytojų ir mokinių. Mokytojas padės išlaisvinti jūsų potencialą, suteiks jėgų nepasiduoti iššūkiui ir darbuotis toliau, o mokinys vers nuolat judėti į priekį ir sėkmingai auginti Jūsų pasyviąsias pajamas.

 

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT