08 Lie

PRINCIPAS NR.9: Pažanga priklauso nuo pastangų ir užsispyrimo

Kai pritrūksta užsispyrimo, geri sprendimai lieka neįgyvendinti. Praeitame įraše kalbėjau apie partnerius arba, kitaip tariant, apie tuos, kurie versle be rizikos padeda išsaugoti labai svarbų dalyką – užsispyrimą. Tačiau tam, kad atvertumėte duris į bajoriško verslo be rizikos sėkmę, vien užsispyrimo nepakanka. Reikia dar ir pastangų. Kaip stiprinti savo užsispyrimą, o pastangas į verslą be rizikos investuoti protingai ir be jokio vargo, papasakosiu šiame įraše.

Nesiblaškykite ir laikykitės savo tikslo

Vienas žymiausių romėnų filosofų Epiktetas sakė, kad nė vienas žmogus negali žengti pirmyn, jeigu blaškosi tarp dviejų priešingų troškimų. Taigi, ir žengiant verslo be rizikos keliu, jokia pažanga nebus įmanoma, jei blaškysitės ir nenuosekliai sieksite savo tikslo.

Norite saugaus, turtingo ir sveiko gyvenimo? Tikslą jau turite!Iš rankų ir minčių šio tikslo nepaleisti padės labai paprastas dalykas, kuris ir mane gelbėjo vos pradėjus savo bajorišką verslą. Reikia iš anksto nusiteikti, kad siekti tikslo ne visuomet lengva, tačiau pastangos niekada nenueina veltui – sėkmė, pelnas ir geras gyvenimas ateina palaipsniui.

Atraskite savyje glūdintį lyderį

Suprantu, kartais tikrai sunku patikėti savo galimybėmis. O versle, be kita ko, visada kankina ir abejonės, ar savo tikslams pasiekti pakaks turimų lyderystės įgūdžių. Tačiau vadybos ir valdymo ekspertai vieningai pripažįsta, kad viena pagrindinių lyderio savybių būtent ir yra užsispyrimas.

Ką tai reiškia versle be rizikos? Ogi Jums puikiai žinomus, tik kartais nepelnytai pamirštamus kasdienio gyvenimo principus, kuriuos labai taikliai įvardija vienas produktyviausių visų laikų išradėjų ir verslininkų T. Edisonas, tvirtinęs, kad „mūsų didžiausia silpnybė – nepakankamas užsispyrimas. Jei nori, kad pasisektų – visuomet bandyk dar vieną kartą“.

Tad, visų pirma, verslo be rizikos lyderis niekada nepasiduoda pralaimėjimo jausmui. Jis tvirtai laikosi užsibrėžto tikslo, nes vienas pralaimėtas mūšis dar nenulemia karo pabaigos, o nepasisekimas, kaip pats puikiai įsitikinau savo gyvenime, neretai būna pirmasis didelės sėkmės pranašas.O taip pat lyderiui tiesiog privalu niekada nenustoti bandyti, nes pastangos ilgainiui atsiperka su kaupu.

Lyderiaujančio verslo pamatai

Jaučiu pareigą papasakoti ir apie dar vieną lyderiui būtiną dalyką. Gera pradžia – pusė darbo, o gera pradžia verslo be rizikos lyderiui – jau ir visi bajoriško gyvenimo pamatai. Pamatus pasikloti padeda pastangos, investuotos į tinkamai pasirinktą kompaniją, su kuria bendradarbiausite, kurdami saugesnę, turtingesnę ir sveikesnę savo ateitį.

Kadangi pats patyriau, ką reiškia pradėti verslą be rizikos, tai puikiai suprantu, kaip mistiškai skamba žodžiai „tinkamai pasirinkta kompanija“. Pasistengsiu praverti šią mistikos skraistę ir pasakysiu paprastai: Jums būtina žinoti, kad gamintojas, su kuriuo ruošiatės dirbti, yra patikimas, jo tinklinės rinkodaros politika yra stabili, atlygis yra ir bus mokamas laiku, o apie kompaniją niekuomet neteks skaityti tokių neraminančių žinių kaip ši.

Geriausias būdas tai užsitikrinti ir išvengti bet kokios rizikos yra pasirinkti pasaulinio masto ir nepriekaištingos reputacijos kompaniją. Jei abejojate dėl kompanijos pasirinkimo, nuoširdžiai patariu jungtis prie kompanijos, su kuria bendradarbiauju aš pats.

GNLD – pasaulyje puikiai žinoma, daugiau kaip 50 metų irdaugiau kaip 50 šalių sėkmingai veikianti kompanija, kurios patikimumą išbandžiau ne tik aš pats, bet ir mano partneriai. Ar gali kas būti dar patikimiau? Daugiau apie šią kompaniją tiesiai iš jos įkūrėjo CharlieBolton lūpų galite sužinoti čia. http://www.youtube.com/watch?v=XhLkfDv1sx8

Taigi, jei jau nusprendėte, siekti saugesnio, turtingesnio ir sveikesnio gyvenimo, laikykitės tvirtai ir lengvai nepasiduokite. Ir aš savo bajoriško gyvenimo kelyje susidūriau su sunkumais, bet kartoju: versle be rizikos pažanga priklauso tik nuo pastangų ir užsispyrimo. Viskas Jūsų rankose. O jei turite klausimų ar darosi sunku laikytis saugaus, turtingo ir sveiko gyvenimo tikslo, dabar pat registruokitės nemokamai 27 minučių verslo konsultacijai – pasitarsime!

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT