08 Rgs

RUGSĖJIS – TITULAI, ŠVENTĖS IR 11.000 LITŲ

Su kuo Jums siejasi rugsėjo mėnuo? Man – su šventėmis ir titulais, kuriuos šiemet į Lietuvą namo parsivežė ne tik mūsų krepšininkai. Pirmąją rudens savaitę kartu su žmona Kamile buvome pakviesti į Budapeštą – į kompanijos GNLD Didįjį suvažiavimą (Grand Convention). Čia mums teko garbė iš paties Tarptautinės grupės prezidento Roget Uys atsiimti apdovanojimą už vieną sėkmingiausių Verslo Be Rizikos metinių sezonų Europoje. 117% pelno prieaugis mums užtikrino Emerald Director Consistency 12/12 apdovanojimą ir III vietą Europos Top 10 pagal verslo augimo tempus!

Kartu su šventėje gautu 1450 eurų paskatinimu vien per šį mėnesį į sąskaitėlę įkrito beveik 11.000 litų. Mano kišenės papildomi pinigėliai tikrai nesuplėšys. Vis dėlto dar gilesnį įspūdį kelionėje paliko šventinių ir mokomųjų renginių akimirkos, sutikti nauji ir seni pažįstami iš visos Europos bei puiki patirtis, kurią parsivežiau namo ir nuo šiol galėsiu dalintis su Jumis.

Dieną prieš Didįjį suvažiavimą buvo surengtas ir GNLD World Team Meeting. Įspūdingos asmenybės, tobulėjimo ekspertų paskaitos, faktiniai pasiekimų įrodymai bei nauji patarimai, kaip sėkmingai plėtoti Verslą be rizikos – tai neįkainojami dalykai, kuriuos kelionėje gavome dykai.

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Naujienos

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT