Labas! Nors Tavęs dar nepažįstu, įtariu, kad turime šį tą bendro: ir Tu, ir aš siekiame sveikesnio, turtingesnio, laimingesnio gyvenimo. Jei tai tiesa, skaityk toliau 🙂

Esu Vaidas Geraltauskas, įmonės “Šiltinimo sistemos” savininkas ir direktorius. Daugiau kaip 5 metus Lietuvoje sėkmingai prekiaujame stogų ir fasadų sistemomis, statybinėmis medžiagomis, rūpinamės stambių objektų termoizoliacija ir hidroizoliacija. Bet tai nėra vienintelis mano užsiėmimas. Šiais laikais tik verslo diletantai arba rizikos mėgėjai gali sau leisti pasikliauti vienu pajamų šaltiniu. Todėl šiemet pradėjau dar vieną – papildomą – Verslą Be Rizikos ir vos per 7 mėn. jame pasiekiau Director titulą.

KAIP TAI VEIKIA IR KOKIA NAUDA TAU?

Mano Verslas Be Rizikos paprastas: per savaitę skiriu kelias valandas savo draugų ir pažįstamų informavimui apie atrastą galimybę padidinti turimas pajamas bei užsitikrinti sveikesnį gyvenimą. Be reklamos, be pardavimo, be didesnių investicijų ir įsipareigojimų… šis verslas mano sąskaitą nuolat papildo piniginėmis įplaukomis. Rekomendacijų ir norinčių turėti geresnę ateitį tinklas plečiasi geometrine progresija (iš lūpų į lūpas) – taip auga ir mėnesio pajamos. Būsiu laimingas, jei ir Tu prisijungsi prie manęs ir pradėsi savąjį Verslą Be Rizikos: padėdami vienas kitam, ir aš, ir Tu tampame turtingesni.

PASITIKĖK, BET… PATIKRINK

Prieš pradėdamas šią veiklą, ilgai svarsčiau tinklinės rinkodaros Lietuvoje galimybes. Pasakysiu nuoširdžiai: neradau kitos kompanijos, kuri savo istorija, produkcijos kokybe, reputacija ir dėmesiu partneriams pranoktų GNLD. 50 metų patirtis, daugiau kaip 50 valstybių apimantis tinklas (kad įsitikintumėte, paklausykite šio interviu) ir įkvepianti jos atstovų Lietuvoje istorija. Štai kas paskatino mane pasirinkti šį Verslą Be Rizikos.

vaidas

Tel.+370 699 79888,

vaidas_diplomas