Sveiki! Nors Tavęs dar nepažįstu, įtariu, kad turime šį tą bendro: ir Tu, ir aš siekiame sveikesnio, turtingesnio, laimingesnio gyvenimo. Jei tai tiesa, skaityk toliau 🙂

Esu Stanislovas Butkevičius. Jau 30 m. dirbu pedagoginį darbą, esu kūno kultūros mokytojas Ukmergės rajono, Veprių vid. mokykloje.

Įsijungti į Verslą Be Rizikos lėmė artimas bendravimas su Rimvydu Bajorinu, kuris ir paskatino imtis šios veiklos, nes pedagoginio darbo perspektyvos kaime yra liūdnos, kadangi kasmet mažėja moksleivių skaičius, tuo pačiu mažėja ir valandų skaičius, kas sąlygoja mažėjantį atlyginimą. Keisti kvalifikaciją, ieškoti kito darbo? Vargu ar pasiseks šiame laikmetyje.

Todėl, nenorėdamas po poros metų atsidurti aklavietėje, priėmiau sprendimą imtis šio verslo. Verslas, kaip vėliau paaiškėjo, kuriamas vartojant kokybiškus ir ekonomiškus kompanijos produktus (pakeitus juos į dabar paplitusių prekybos centrų produkciją), nuoširdžiai dalinantis informacija apie jų privalumus su artimaisiais, draugais ir pažįstamais ir apie galimybę uždirbti papildomų pajamų, o ateityje susikurti pasyviųjų pajamų srautą. 2012 m. dirbdamas šį ,,sunkų” darbą, pasiekiau Director titulą.

Taigi, jeigu skaitai šias eilutes, Tu ieškai kažko naujo, turi norą keistis ir nori pagerinti savo gyvenimo kokybę. Tad neapsiribok vieninteliu pajamų šaltiniu ir pirmyn į Bajoriško Verslo greitkelį!

Kreipkis ir Tau bus suteikta reikiama informacija ir nuoširdi pagalba. Dabar pat drąsiai registruokis 27 min. nemokamai konsultacijai.

stanislovas_big