Esame šeima iš Sūduvos sostinės – Marijampolės Valdas ir Daiva Kulvinskai.  Norėjome tobulėti, galvojome apie papildomą veiklą, daug keliavome. Vienos kelionės metu mes užsukome į sodybą ”Juodąjį namą”. Susipažinome su  verslininku, vienu iš kaimo turizmo pradininkų Lietuvoje –  Rimvydu Bajorinu ir su nuostabia Rimvydo gyvenimo bei verslo partnere – Kamile. Šis ”posūkis” tapo lemtingu ir mūsų gyvenimo posūkiu.

Vyraujant visuomenėje tam tikram netikrumui dėl ateities, mūsų šeima pradėjo ieškoti geresnės galimybės. Sakoma: “Kas ieško, tas randa!”.  Radome šią Verslo Be Rizikos galimybę. Gilinantis į šio verslo subtilybes mūsų šeimą aplankė pats didžiausias stebuklas – dukra.  Puikiai supratome, kad šis verslas prisideda ne tik prie sveikesnės šeimos kūrimo, bet suteikia viltį tapti turtingesniais ir laimingesniais, o be to jis yra paveldimas!

 “Tik prasmingai nugyventas gyvenimas – ilgas”( Leonardas da Vinčis). Mes pasirinkome gyventi prasmingesnį gyvenimą ir taip pat dalintis su kitais šia galimybe. Kiekvienas turi galimybę pradėti verslą nuo 52 eurų. Skamba neįtikėtinai? Ar pažįstate savo aplinkoje žmonių, kurie gali nuo tokios pinigų  sumos pradėti veiklą?

 Dažniausiai mums trukdo keistis ir daryti kažką neįprasto – BAIMĖ. Ar mes nebijojome? Patikėkite – dar ir kaip:)

Tačiau po 9 mėnesių pasiekėme Director titulą ir gavome pinigų srautą į savo sąskaitą.

Įvertinant nueitą kelią: mes  nuostabiai ir prasmingai praleidome laiką! Kiekvieną dieną  tobulėjame tiek emociškai, tiek dvasiškai, susipažįstame su sėkmingais ir pozityviais žmonėmis, tiesiog mėgaujamės gyvenimu, ir už tai gauname atlygį. Kiekvieno mėnesio 5 dieną  kompanija už atliktą “iš lūpų į lūpas” darbą persiunčia piniginę perlaidą.

Sprendimas yra labai paprastas (užtat rezultatai gali būti nepaprasti). Tik reikia nuspręsti ar esate nusiteikę gyventi sveikiau, turtingiau, laimingiau? Jeigu atsakysite TAIP, tai jūs rasite ir būdą tai padaryti.

Kompanijos produktus užsisakysite internetu. Naudosite aukštos kokybės gamtai draugiškus produktus. Pirksite pigiau ir sutaupysite. Kai įsitikinsite, tai tą patį parekomenduosite draugams. Kursite savo asmeninį verslą, kuris augins pasyvių pajamų srautą. Nesvarbu kokio esate išsilavinimo ir kokį dirbate darbą, jei jūs ieškote naujų iššūkių, norite tobulėti, norite keistis ir mėgstate naujas pažintis, tai gal pažintis su mūsų šeima padės apsispręsti, kad galima gyventi prasmingiau ir turtingiau. Nesvarbu ar jūs esate Lietuvoje, ar kokiame kitame pasaulio kampelyje, jūs galite tai daryti.

Neapsiribokite vieninteliu pajamų šaltiniu, susikurkite antrą!

Geresnė Galimybė

https://www.youtube.com/watch?v=C3LWVAk-bF8

valdas-kalvauskas

Tel. +370 620 40922 Valdas, el. paštas v.kulvinskas@gmail.com

Tel. +370 682 61315 Daiva el. paštas daivaabramaviciute@gmail.com

Director Valdas