30 Geg

PRINCIPAS NR. 10: klestėjimui reikia šypsenos ir dėkingumo

„Jeigu yra būdas padaryti geriau – atrask jį“ Tomas Edisonas

Savo įrašuose vis pasakoju, kaip sėkmingai pradėti ir auginti verslą be rizikos. Kadangi pats šiame bajoriškame versle esu ne naujokas, šįkart išduosiu paslaptį, ko gi dar reikia, kad Jūsų ateitis būtų ne tik saugi, turtinga ir sveika, bet dvigubai saugesnė, turtingesnė ir sveikesnė. O reikia visai nedaug. Būdas, kaip paklausyti mano jau minėto Tomo Edisono ir padaryti geriau nei yra, slypi įkvėpime.

Įkvėpimas prasideda nuo šypsenos

Žinau, kokia pirma mintis atėjo Jums į galvą. Įkvėpimas rūpi menininkams, o versle reikia susikaupimo ir išmanymo. Taip, reikia ir šių dviejų komponentų. Bet nepamirškite, kad būtent įkvėpimas duoda pirmąjį impulsą veikti ir niekada neleidžia nuleisti rankų. Juolab, kad bajoriškame versle be rizikos įkvepia ne kas kita, o du paprasti dalykai – šypsena ir dėkingumas.

Šypsokitės ir pasaulis šypsosis drauge su Jumis, verkite – ir Jūs verksite vieni. Populiari frazė, kuri, esu įsitikinęs, ne kartą suveikė ir Jūsų gyvenime. Juk jei paklydę sutiksime du žmones, kurių vieno veidą puoš šypsena, būtent jo neabejotinai ir paklausime, kuriuo keliu pasukti, kad pasiektume savo tikslą.

Šypsena gimdo šypseną

Versle be rizikos šypsena turi dar magiškesnę galią. Šypsena yra pats veiksmingiausias būdas, padedantis pritraukti kitus žmones ir pakviesti juos kartu žengti verslo be rizikos keliu. Pasižiūrėkite į mane: kuo daugiau šypsausi, tuo daugiau partnerių turiu ir tuo labiau klesti mano bajoriškas verslas.

Tiesa, ar pagalvojote, kad šypsena yra užkrečiama? Šypsena ir optimizmu Jūs įkvepiate savo verslo partnerius, šie savo pozityvią žinutę apie sveikatai naudingus produktus perduoda kitiems žmonėms – naujiems verslo partneriams. Jūsų verslas plečiasi, pasyviosios pajamos auga, o ateitis darosi dar saugesnė, turtingesnė ir sveikesnė. Tad ar galima nesišypsoti, jei Jūsų šypsena tampa įkvėpimu ir dovana ne tik kitiems, bet ir Jums pačiam, ir, be abejo, Jūsų šeimos gerovei bei užtikrintai bajoriškai ateičiai?
(bus daugiau)

Su geriausiais linkėjimas,
Rimvydas Bajorinas

Pasidalinti Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

Blogas

0 Comment

related posts

LEAVE A COMMENT